CESTY 

PŘIPRAVENÉ

VÁM

NA MÍRU

IMG_2723.jpg

Chtěli byste poznat Maroko s profesionálním průvodcem a veškerým pohodlím, ale slova „organizovaný zájezd“ vás přímo děsí?

Dobrá zpráva – není třeba. Připravíme vám dokonalý cestovatelský zážitek, aniž byste u toho přišli o vítr ve vlasech. 

Máme skvělý místní tým, rozsáhlé zkušenosti a cenné konexe po celém Maroku, a vy se tak se můžete těšit na skutečně atraktivní program, který "bude ušitý na míru " přímo pro vás. 

Tempo je nastaveno podle vás, nemusíte se nikomu přizpůsobovat.

Program cesty navrhneme podle vašich zájmů a preferencí

Máte možnost poznat místa, která se běžně nenavštěvují.

Se špičkovým průvodcem cestujete bezpečně a v pohodě.

DSC01088mensi.jpg

Nechali jsme si postavit plán na 14dní, do kterého zakomponovali naše přání a každý jeden den byl využit na 100 %. Doporučuji všemi deseti.

Lucie D., Rakovník

Přítomnost průvodců nám umožnila prožít nezávislou dovolenou podle našich představ. Průvodci byli výbornými přáteli, kteří znali odpovědi na všechny naše otázky.

Šárka K., Kralupy

Tereza nám sestavila program přesně podle našich představ...Gastronomie úžasná, která by zasloužila samostatnou recenzi nebo televizní pořad.

Roman P., Blatná

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

KROK 1

Napište mi E-MAIL nebo vyplňte KONTAKTNÍ FORMULÁŘ. Následně Vám zavolám a vyptám se, co Vás zajímá, jak dlouho chcete cestovat, jestli preferujete anglického nebo českého průvodce apod.

KROK 2

Záleží na komplexnosti cesty, ale nejpozději do dvou týdnů Vám pak zašlu NÁVRH PROGRAMU. Pokud to bude logistiky možné, domluvíme se také na OSOBNÍ SCHŮZCE, kde program dále upravíme podle Vašich představ.

KROK 3

Jakmile domluvíme program, zašlu Vám odkaz na ZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU, kterou vyplníte a online odešlete. 

KROK 4

Zašlu Vám POTVRZENÍ O ZÁJEZDU s údaji k platbě zálohy. Záloha se platí ve výši 40 %, zbytek je splatný 3 týdny před začátkem zájezdu.

KROK 5

Zajištění letenky není obsaženo v ceně zájezdu, s nalezením vhodné letenky Vám ale ráda pomohu.

KROK 6

Přibližně dva měsíce před začátkem cesty obdržíte SEZNAM DOPORUČENÉHO VYBAVENÍ a všechny další INFORMACE K CESTOVÁNÍ PO MAROKU.

CO BÝVÁ OBVYKLE ZAHRNUTO V CENĚ?

Ubytování


Ve městech běžně ubytováváme v hotelích a riádech s 3-4* standardem. Všechny pokoje vždy vybaveny vlastním sociálním zařízením. Na věnkově ubytování 2-3* standard, opět s vlastním sociálním zařízením. Po domluvě v některých oblastech, kde nic jiného není k dispozici, ubytování nižšího standardu (turistické ubytovny, stany) Úroveň ubytování závisí na individuální domluvě s vámi.




Stravování


Cena většinou zahrnuje plnou penzi na venkově a v horách. Ve městech jsou zahrnuty jen snídaně, obědy a večeře jsou pak na domluvě s Vámi. Klasická marocký oběd (obvykle salát nebo předkrm, tajine, kuskus ovoce či zákusek, chléb) Klasická marocká večeře (obvykle polévka nebo předkrm, tajin, grilované maso nebo kuskus, ovoce nebo zákusek, čaj) ​​ Vegetariánské a bezlepkové stravování možné




Průvodci a vstupy


Cena většinou zahrnuje: Česky hovořící průvodce po celou dobu pobytu/ alternativně anglicky hovořící marocký průvodce Lokální certifikovaní průvodci Vstupy do vybraných objektů





Doprava


Cestování soukromým terénním vozem s řidičem Transport z letiště a na letiště




Další


Seznam doporučeného vybavení a pokyny k cestě Zákonné pojištění CK




Co NENÍ zahrnuto v ceně?


Mezinárodní letenky Balená voda, limonády, alkohol. Cestovní pojištění Spropitné pro místní průvodce a řidiče (Uvádíme to zde, neboť spropitné je důležitou součástí marocké kultury. Samozřejmě je ale dobrovolné)





NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Doprava


Cestování soukromým terénním vozem s řidičem Transport z letiště a na letiště




Další


Seznam doporučeného vybavení a pokyny k cestě Zákonné pojištění CK




Co NENÍ zahrnuto v ceně?


Mezinárodní letenky Balená voda, limonády, alkohol. Cestovní pojištění Spropitné pro místní průvodce a řidiče (Uvádíme to zde, neboť spropitné je důležitou součástí marocké kultury. Samozřejmě je ale dobrovolné)





06 (6).jpg

© 2019 Tereza Huclová/  BerberTrekking s.r.o

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube